Rekolekcje z modlitwą tańcem 10 - 15.07.2018

Przyjdźcie, radośnie śpiewajmy Panu, wznośmy okrzyki na cześć Skały naszego zbawienia: przystąpmy z dziękczynieniem przed Jego oblicze, radośnie śpiewajmy Mu pieśni! (Ps 95). Wszystkich, którym nie obca jest modlitwa uwielbienia, zapraszamy na rekolekcje połączone z warsztatami tańca hebrajskiego – modlitewnego. Uwielbienie tańcem i w tańcu? I to wśród radosnych okrzyków i grania za przykładem króla Dawida, który tańczył z całym zapałem w obecności Pana?  (por. 2Sm16,14-15). Czemu nie!!!

Gwarantujemy wysoki poziom warsztatów, jako że poprowadzi je Anna Wieradzka-Pilarczyk, dr nauk teologicznych o specjalności psychologia pastoralna, magister psychologii, coach, pracująca obecnie jako nauczyciel akademicki na Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu. Z pasji: choreograf i tancerka, prowadząca od 11 lat warsztaty tańca hebrajskiego, integracyjnego i modlitewnego. Szczęśliwa żona Huberta, mama Paulinki i Rafałka.

Skrócony program rekolekcji. Przed południem: Eucharystia i konferencja o modlitwie wielbienia i dziękczynienia. Po południu: warsztaty taneczne. Wieczorem: spotkanie modlitewne z wykorzystaniem nabytych umiejętności tanecznych.


Zapisy drogą meilową.


W zgłoszeniu prosimy o kilka informacji o sobie:

- Imię, nazwisko i miejsce zamieszkania (miejscowość)

- Rok urodzenia

- Telefon kontaktowy i adres meilowy

- Kilka słów o swoim doświadczeniu wiary (np. czy należysz do jakiejś wspólnoty modlitewnej czy charyzmatycznej)


Prowadzą: Anna Wieradzka-Pilarczyk oraz Zespół Domu Rekolekcyjnego

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM UKAŻE SIĘ WKRÓTCE...